TABARA DE VARA IN LIMBA ROMANA – EDITIA A 6-A se va desfasura anul acesta la locatia Pleasant View Middle School, 175 Brian Dr, North York, ON M2J 3Y8.

Pasi de urmat pentru inscrierile online:

  1. Completati formularul ORLA si il salvati (Download form)
  2. Platiti suma totala care se regaseste in formularul de inscriere ORLA prin “Interac E-Transfer” folosing adresa de email: posta@scoalaromaneasca.ca sau folositi butonul DONATE de pe website pentru a plati prin PayPal
  3. Creati un cont si inregistrati copilul la programul obligatoriu de dimineata, folosind urmatorul link: https://ereg.tdsb.on.ca/public/ilelogin.aspx , selectati limba romana si locatia Pleasant View, pentru sesiunea ILE Summer 2019, si platiti taxa de materiale de $20.

Nota: Beneficiati de 20% reducere la programul ORLA daca inregistrati copilul/copiii la Programul in limba romana TDSB-ILE de la locatia Milne Valley pentru anul scolar 2019-2020, folosind formularul atasat (Download form); plata taxei de inscriere de $20 se va efectua la inceputul programului de tabara.

  1. Trimiteti prin email la posta@scoalaromaneasca.caurmatoarele:
  • Formular PDF (ORLA) completat
  • Dovada platii pentru programul ORLA
  • Dovada inregistrarii online si a platii pentru programul TDSB-ILE (link https://ereg.tdsb.on.ca/public/ilelogin.aspx)
  • Dovada inregistrarii pentru programul in limba romana 2019-2020 (optional – pentru a beneficia de reducerea de 20%)

Urmariti-ne pe pagina de Facebook https://www.facebook.com/ScoalaRomaneascaToronto/ sau pe website!