Viorel Rusu

Real Estate Salesperson

Monica Stanciu

Master of Real Estate Staging Professional™
Best Selling Author
416.912.6734
E-mail: monica@staged2sell.ca
Website: www.staged2sell.ca

ALEXANDRU C. MATEI

Mortgage Broker
Cell: 905.616.0270
Alexandru@zoommortgage.ca
ZoomMortgage.ca
FSCO Lic. 11931

Doru Cioata

Fine art painter, restoration expert

Europa Deli & Bakery – www.europadeliandbakery.ca

ABC Euro Delicatessen – www.abceurodeli.com

IMCA – Euro Food Catering – www.imca.ca

piaslogo

Pias’ Passion Bakery – www.facebook.com/piaspassionbakery

Ziarul Faptu Divers  – www.faptudivers.com

Ziarul Agenda Romaneasca – www.agendaromaneasca.com

Ziarul Observatorul – www.observatorul.com

Televiziunea “Noi Romanii” – www.noiromanii.ca

CaRo Events – Ana-Maria Scordescu – wwww.caroevents.com

Rucsandra Maria Saulean – www.rucsandrasaulean.com

Sophia Barna – psychotherapist

Romanian Club – portal romano-canadian – www.romanianclub.ca

Dr. Radu Elias – General Dental Services, 1333 Sheppard Ave E.

Monaco Flowers – florarie romaneasca – www.monaco-flower.com

Emanuel Grigoras – www.emanuelgrigoras.com

Vasile Lucian – www.vlucian.me

Anca Bratu – Investors Group

Pentru oportunitati de sponsorizare a Scolii Romanesti, sunati la 416-877-6341 – Viorel Rusu